Objednávky knih
Na této stránce se Vám dovolujeme nabídnout akvaristické publikace vydávaných nakladatelstvím AQUAPRESS s.r.o. Veškeré publikace si můžete objednat na níže uvedených telefonních číslech nebo si je můžete vyzvednout na uvedené adrese:

Adresa: AquaPress s.r.o., Květnová 69, 267 11 Vráž

Tel./fax: 311 625 473
Mobil: 776 647 460
E-mail: aquapress@email.cz
Moje první akvárium - rádce úspěšného chovu
Moje první akvárium
Pro milovníky akvaristiky nabízíme publikaci v českém jazyce. Názorný rádce při pořízení akvária se skvělými fotografiemi světových autorů.

Dozvíte se odpověď na otázky: Proč právě akvárium? A kam s ním? Trochu o technice pro začátečníky. Správné osvětlení. Vytápění musí být. Filtr udrží čistotu. Voda – elixír života. Příhodné rostliny. Kameny a kořeny.

Cena 89,- Kč.
Miniatlas TERČOVCI - Bernd Degen
Terčovci
Tento miniatlas Vám ve 13 kategoriích ukazuje barevné varianty moderního chovu terčovců. Nabízí obsáhlé spektrum svûtové scény terčovců. Atlas posuzuje, napomáhá při zakoupení a provází dnešními soutěžemi terčovců. Svým způsobem číslování se stává příručkou s možností srovnání pro všechny chovatele terčovců na celém světě. 13 kategorií se řídí řazením moderních mezinárodních soutěží terčovců.

POZOR nová cena 595,- Kč.
NEONKY - vše o těchto perlách našich akvárií
Neonky
Neonky patří do velké rodiny tetrovitých. Ke skupině neonek bývají často akvaristy přiřazovány ještě dva druhy jiných rodů, a sice neonka černá a neonka zelená. U všech druhů se jedná o mírumilovné hejnovité ryby, které jsou bez výjimky všežravci a nepoškozují vodní rostliny v akváriu. Hodí se proto výtečně do společenských akvárií do společnosti malých rybek, mezi kterými patří ke skutečným skvostům. Proto lidé, kteří nemají s akvaristikou nic společného, vidí právě v neonkách všeobecný symbol akvaristiky.
Nabízíme Vám možnost získání ucelené publikace, kde se dočtete mnoho zajímavého o těchto rybkách.
Cena publikace Neonky:
- pro předplatitele magazínu AKVÁRIUM živě :  180,- Kč
- pro ostatní zájemce:  195,- Kč